Dom

Trumony Aluminum Limited profil firmy

profil firmy

My,Trumony Aluminium Limitedjest zaangażowany w dostarczanie na rynek czystych materiałów aluminiowych. „Poprzez odkrycie i tworzenie, aby zapewnić wartość klientom” to filozofia firmy.„Staranność, pragmatyzm, ciągłe poszukiwanie i wzajemna pomoc” to kultura firmy.

 

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 0                                                                                                                

 

TERAZ

Przez lata rozwoju, obecnie szeroko zajmujemy się transportem, wymianą ciepła, kablami, opakowaniami, budownictwem, elektroniką, ochroną środowiska i innymi dziedzinami. Oprócz bieżącej produkcji aktywnie rozwijamy również nowe materiały aluminiowe i poszukujemy dla klientów rozwiązań, które najlepiej nadaje się do różnych branż, aby sprostać precyzyjnym potrzebom klientów.

      

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 1

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 2

 

Niektóre z naszych aplikacji:

 

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 3                                                                                              

 

PRZYSZŁY

Mamy nadzieję, że poprzez naszą codzienną pracę będziemy mogli promować ochronę środowiska, obniżać koszty społeczne, promować zatrudnienie i harmonię rodzinną, dzięki czemu nasza własna wartość również będzie realizowana.

 

 

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 4

Zapraszamy klientów z całego świata, którzy wspólnie odwiedzają i rozmawiają o biznesie. Mam nadzieję, że będziemy mogli towarzyszyć Państwu w drodze naszego rozwoju.

 

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 5

Historia Trumony jest pisana dzień po dniu przez naszych pracowników i naszych klientów.Zapraszamy do przyłączenia się

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 6

 

Zapewnienie odpowiedniego materiału aluminiowego i wprowadzenie innowacji technologicznych na stabilny grunt. Jesteśmy zawsze w drodze.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Trumony Aluminium Limited została założona w 2006 roku, z wieloletnim bogatym doświadczeniem, Trumony traktuje transfer ciepła jako podstawową działalność, koncentrując się na dostarczaniu kluczowych materiałów aluminiowych i komponentów do zarządzania ciepłem pojazdów nowej energii i przenoszenia ciepła w przemyśle.

 

Siedziba Trumony znajduje się w mieście Suzhou i ma 3 fabryki w Aning City, mieście Hefei, prowincji Anhui i mieście Suzhou w prowincji Jiangsu. Naszą misją jest wprowadzenie nauki i technologii do rzeczywistości.W 2021 roku nawiązaliśmy głęboką współpracę z Shanghai Jiao Tong University i ustaliliśmy Trumony Technology Limited, zajmującą się badaniami i rozwojem w technologii uszczelek o bardzo wysokiej przewodności cieplnej, ultra-miękkiej technologii uszczelek przewodzących ciepło, ultralekkiej technologii przewodzącej ciepło żelu.

 

Obecnie Trumony jest eksportowana do ponad 50 krajów i regionów na całym świecie, a wydajność produktu w pełni odpowiada potrzebom klientów w zakresie zamówień.Trumony zamierza w przyszłości dostarczać niezawodne i opłacalne rozwiązania.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Trumony

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 100000000-150000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty