Dom

Trumony Aluminum Limited profil firmy

profil firmy

My,Trumony Aluminium Limitedjest zaangażowana w dostarczanie na rynek czystych materiałów aluminiowych. „Poprzez odkrycie i tworzenie, aby przynosić wartość klientom” to filozofia firmy.„Staranność, pragmatyzm, ciągłe poszukiwanie i wzajemna pomoc” to kultura firmy.

 

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 0                                                                                                                

  TERAZ
 

Przez lata rozwoju, obecnie zajmujemy się szeroko pojętym transportem, wymianą ciepła, kablami, pakowaniem, budownictwem, elektroniką, ochroną środowiska i innymi dziedzinami. Oprócz bieżącej produkcji jesteśmy również aktywniOpracowywanie nowych materiałów aluminiowych i poszukiwanie dla klientów rozwiązań najlepiej dostosowanych do różnych branż, aby sprostać precyzyjnym potrzebom klientów.


Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 1       

Niektóre z naszych aplikacji:

 

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 2                                                                                                PRZYSZŁY

Mamy nadzieję, że poprzez naszą codzienną pracę będziemy mogli promować ochronę środowiska, redukować koszty społeczne, promować zatrudnienie i harmonię rodzinną, dzięki czemu nasza własna wartość również będzie realizowana.

 

 

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 3

Zapraszamy klientów z całego świata, którzy wspólnie odwiedzają i rozmawiają o biznesie.Mam nadzieję, że będziemy mogli Ci towarzyszyć na drodze naszego rozwoju.

 

Chiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 4

Historia Trumony jest pisana dzień po dniu przez naszych pracowników i naszych klientów. Zapraszamy do przyłączenia się do nasChiny Trumony Aluminum Limited profil firmy 5

Zapewnienie odpowiedniego materiału aluminiowego i wprowadzenie innowacji technologicznych na stabilny grunt. Jesteśmy zawsze w drodze.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Trumony Aluminium Limited została założona w 2006 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu materiału aluminiowego do materiału wymiany ciepła. W tym samym roku rozpoczęła się masowa produkcja.

Przez lata Trumony zawsze dąży do wprowadzenia technologii na ziemię. Zaufanie w harmonii, dbamy o to, co dbają nasi klienci.

img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Trumony

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 100000000-150000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty