Wyślij wiadomość
Dom

Trumony Aluminum Limited profil firmy

profil firmy

Grupa Trumony została założona w 2007 roku. Po ponad 10 latach rozwoju, obecnie Trumony jest krajowym przedsiębiorstwem o wysokiej technologii.materiał interfejsu termicznego , materiał do lutowania aluminium i profil wytłaczany.

 

Główna siedziba grupy Trumony znajduje się w Suzhou, w tym 4 firmy Trumony Aluminum Limited (producent lekkich wyrobów aluminiowych ),Trumony Energy Limited (części do zarządzania cieplnym baterii i centrum produkcyjne do obróbki powierzchni),Trumony Technology Limited (producent materiałów interfejsu termicznego) i Trumony Brazing Limited (centrum produkcji komponentów).

 

"Przez odkrywanie i tworzenie, aby przynieść wartość klientom" jest filozofią firmy.Ciągłe odkrywanie i wzajemna pomoc" jest kulturą firmy.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Trumony Aluminium Limited została założona w 2006 roku, z wieloletnim bogatym doświadczeniem, Trumony traktuje transfer ciepła jako podstawową działalność, koncentrując się na dostarczaniu kluczowych materiałów aluminiowych i komponentów do zarządzania ciepłem pojazdów nowej energii i przenoszenia ciepła w przemyśle.

 

Siedziba Trumony znajduje się w mieście Suzhou i ma 3 fabryki w Aning City, mieście Hefei, prowincji Anhui i mieście Suzhou w prowincji Jiangsu. Naszą misją jest wprowadzenie nauki i technologii do rzeczywistości.W 2021 roku nawiązaliśmy głęboką współpracę z Shanghai Jiao Tong University i ustaliliśmy Trumony Technology Limited, zajmującą się badaniami i rozwojem w technologii uszczelek o bardzo wysokiej przewodności cieplnej, ultra-miękkiej technologii uszczelek przewodzących ciepło, ultralekkiej technologii przewodzącej ciepło żelu.

 

Obecnie Trumony jest eksportowana do ponad 50 krajów i regionów na całym świecie, a wydajność produktu w pełni odpowiada potrzebom klientów w zakresie zamówień.Trumony zamierza w przyszłości dostarczać niezawodne i opłacalne rozwiązania.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Trumony

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 100000000-150000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 30% - 40%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty Chiny Trumony Aluminum Limited Certyfikaty