| MOQ: | 500 |
| Cena £: | 80 |
| Standardowe opakowanie: | DREWNIANE PUDEŁKO |
| Okres dostawy: | 5-6 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 2000 sztuk/dzień |
Nasza obudowa górnej pokrywy pakietu akumulatorów jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw konstrukcyjnych (w tym PA66, PPA, PPS, CFRTP itp.) i przetwarzana za pomocą precyzyjnej technologii tłoczenia tworzyw sztucznych, łącząc zalety materiałów plastikowych i rzemiosła tłoczenia. Służy jako kluczowy element ochronny pakietu akumulatorów, skutecznie chroniąc wewnętrzne ogniwa akumulatorów przed kurzem, wilgocią, uderzeniami fizycznymi i korozją chemiczną, jednocześnie zapewniając ogólną stabilność strukturalną, wydajność izolacji i wymagania dotyczące lekkości pakietu akumulatorów, zapewniając bezpieczne i stabilne działanie systemu akumulatorów w różnych trudnych warunkach pracy.
|
Pozycja parametru
|
Specyfikacja
|
Standard testowy
|
|
Materiał
|
PA66, PPA, PPS, CFRTP (możliwość dostosowania)
|
GB/T 1040, ASTM D638
|
|
Grubość
|
1,0 mm - 3,0 mm (możliwość dostosowania)
|
GB/T 1033, ASTM D792
|
|
Wytrzymałość na rozciąganie
|
≥80 MPa (do 228 MPa dla PPA)
|
GB/T 228.1, ASTM E8
|
|
Precyzja wymiarowa
|
±0,15 mm
|
ISO 13920, GB/T 1804
|
|
Poziom wodoodporności i pyłoszczelności
|
IP67 lub wyższy (możliwość dostosowania)
|
IEC 60529
|
|
Klasa trudnopalności
|
UL94 V-0
|
UL 94
|
|
Zakres temperatur pracy
|
-40°C ~ +150°C (do 260°C dla PEEK)
|
IEC 60068-2
|
|
Wydajność izolacji (rezystywność objętościowa)
|
≥10¹&sup5;Ω·cm
|
ASTM D257
|
|
Wskaźnik wad
|
≤0,3%
|
Wewnętrzny standard jakości
|
|
Zdolność masowej produkcji
|
≥15 000 sztuk/miesiąc
|
Wewnętrzny standard produkcji
|
![]()
![]()
Nasze standardowe MOQ wynosi 500 sztuk na model. W przypadku niestandardowych próbek lub zamówień próbnych małoseryjnych możemy elastycznie dostosować MOQ do 100 sztuk, aby pomóc Państwu przetestować wydajność produktu i jego adaptacyjność rynkową. W przypadku zamówień masowych powyżej 5000 sztuk zapewnimy bardziej preferencyjne ceny i szybszy cykl dostawy.
Tak, oferujemy niestandardowe obróbki powierzchni, w tym elektroforezę, malowanie proszkowe i galwanizację, aby sprostać Państwa potrzebom w zakresie odporności na korozję i wyglądu.
Stosujemy opakowania odporne na wilgoć i wstrząsy, aby uniknąć uszkodzenia produktu podczas transportu. Nasz zespół zaprojektuje rozwiązania opakowaniowe dla każdego projektu, zazwyczaj używając drewnianych skrzyń.
| MOQ: | 500 |
| Cena £: | 80 |
| Standardowe opakowanie: | DREWNIANE PUDEŁKO |
| Okres dostawy: | 5-6 tygodni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 2000 sztuk/dzień |
Nasza obudowa górnej pokrywy pakietu akumulatorów jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw konstrukcyjnych (w tym PA66, PPA, PPS, CFRTP itp.) i przetwarzana za pomocą precyzyjnej technologii tłoczenia tworzyw sztucznych, łącząc zalety materiałów plastikowych i rzemiosła tłoczenia. Służy jako kluczowy element ochronny pakietu akumulatorów, skutecznie chroniąc wewnętrzne ogniwa akumulatorów przed kurzem, wilgocią, uderzeniami fizycznymi i korozją chemiczną, jednocześnie zapewniając ogólną stabilność strukturalną, wydajność izolacji i wymagania dotyczące lekkości pakietu akumulatorów, zapewniając bezpieczne i stabilne działanie systemu akumulatorów w różnych trudnych warunkach pracy.
|
Pozycja parametru
|
Specyfikacja
|
Standard testowy
|
|
Materiał
|
PA66, PPA, PPS, CFRTP (możliwość dostosowania)
|
GB/T 1040, ASTM D638
|
|
Grubość
|
1,0 mm - 3,0 mm (możliwość dostosowania)
|
GB/T 1033, ASTM D792
|
|
Wytrzymałość na rozciąganie
|
≥80 MPa (do 228 MPa dla PPA)
|
GB/T 228.1, ASTM E8
|
|
Precyzja wymiarowa
|
±0,15 mm
|
ISO 13920, GB/T 1804
|
|
Poziom wodoodporności i pyłoszczelności
|
IP67 lub wyższy (możliwość dostosowania)
|
IEC 60529
|
|
Klasa trudnopalności
|
UL94 V-0
|
UL 94
|
|
Zakres temperatur pracy
|
-40°C ~ +150°C (do 260°C dla PEEK)
|
IEC 60068-2
|
|
Wydajność izolacji (rezystywność objętościowa)
|
≥10¹&sup5;Ω·cm
|
ASTM D257
|
|
Wskaźnik wad
|
≤0,3%
|
Wewnętrzny standard jakości
|
|
Zdolność masowej produkcji
|
≥15 000 sztuk/miesiąc
|
Wewnętrzny standard produkcji
|
![]()
![]()
Nasze standardowe MOQ wynosi 500 sztuk na model. W przypadku niestandardowych próbek lub zamówień próbnych małoseryjnych możemy elastycznie dostosować MOQ do 100 sztuk, aby pomóc Państwu przetestować wydajność produktu i jego adaptacyjność rynkową. W przypadku zamówień masowych powyżej 5000 sztuk zapewnimy bardziej preferencyjne ceny i szybszy cykl dostawy.
Tak, oferujemy niestandardowe obróbki powierzchni, w tym elektroforezę, malowanie proszkowe i galwanizację, aby sprostać Państwa potrzebom w zakresie odporności na korozję i wyglądu.
Stosujemy opakowania odporne na wilgoć i wstrząsy, aby uniknąć uszkodzenia produktu podczas transportu. Nasz zespół zaprojektuje rozwiązania opakowaniowe dla każdego projektu, zazwyczaj używając drewnianych skrzyń.